Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Tender Care Hindistan Cevizi Aromalı Balm Kampanyası

24877_1Dudakar, dirsekler, tırnak etleri ve topuklar yapılan araştırmalarda vucudun en çabuk kuruyan ve sertleşmeye en yatkın bölgeleri olarak açıklanmıştır. Biz kadınlar bu kurumayla baş edebilmek için başta vazelin ve bebe yağı olmak üzere çok çeşitli ürünleri deneriz. Kiminden başarılı sonuç alırız ama kiminin de kokusu ve görüntüsü nedeniyle kullanmaya cesaret bile edemeyiz.

Oriflame bu kuruyan ve sertleşen bölgeler için mucizevi bir çözüm üretmiş. Tender Care adındaki mucizevi kremler hem cildimize bebek yumuşaklığı sağlar hemde kurumanın önüne geçer. Kiraz, vanilyai kakao gibi değişik kokularda piyasaya sürdüğü bu ürünlere ek olarak hindistan cevizi aromalı olarak da üretmeye başlamıştır.

Hem cildinizi kumuma ve sertleşmeye karşı koruyacak hemde hindistan cevizi kokusu ile egzotik serüvenlere çıkaracak olan bu ürün tanıtım amaçlı fiyatını 14.90 TL’den 6.90 TL’ye düşürmüştür. Sadece kısa bir süreliğine olan bu kampanya ile vucudumuzda sertleşmiş hiç bir bölgemiz kalmayacak.

Ayrıca bu ürünün yeni keşfettiğim bir özelliği de diğer Tender Care Balmlarından farklı olarak tırnak diplerimizde oluşan sertleşmiş kütikül kısmını da fazlaca yumuşattığı için evde manikür yapmamızı kolaylaştırmakta.

Tender Care Hindistan Cevizi Aromalı Balm ürünü ve kampanyalı oriflame ürünleri için blog@ucuzavm.com adresine mail atabilir ya da kozmetik.ucuzavm.com sitesinden PTT kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilirsiniz.

Bununla beraber Nisan ayında geçerli Oriflame ürünlerine ulaşmak ve kataloğu incelemek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Oriflame'den Mirage Daydream Kampanyası başlıklı makalemizde mirage daydream, oriflame kampanya ve oriflame parfüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>