Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Tırnaklarınızla Büyüleyin

imagesBiz kadınlar sadece kıyafetimiz ve saçlarımız ile mükemmel görüntüye ulaşamayız. Mükemmel görüntünün o kadar çok tamamlayıcısı vardır ki bazen hazırlanmamız saatler alabilir. Bu tamamlayıcılardan belki de en önemlisi tırnaklardır.

Hem vucudumuzun en dikkat çeken bölgelerinden biridir hem de tehlikelere en açık en fazla yıpranan bölgesidir.

Farklı boylarda kesilmiş çatlamış tırnaklar sizi olduğunuzdan daha özensiz gösterecektir. Her hafta maniküre gitmek de maliyetli olduğu için evde kendi imkanlarınızla tırnaklarınızı korumaya başlayın.

Öncelikle tırnaklarınızda oje varsa hemen çıkarın. Aseton hepimizin evinde var ama sağlıklı tırnaklar için nemlendiricili aseton kullanmanızda farda var.

Sonra tırnaklarınızın boylarını belirlemelisiniz. İstediğiniz her boyda kesme işlemi yapabilirsiniz. Tek dikkat edilmesi gereken konu aynı boyda kesilmeleridir. Çok kısa ya da çok uzun bırakmamaya da dikkat edilmelidir.

Tırnaklarınızın boylarını ayarladıktan sonra törpülemek çok iyi bir bakımdır. Hem pürüzlü yüzeyden kurtulursunuz hemde tırnak kırılmalarının önüne geçersiniz.

Diğer bir işlem ise törpüden sonra oje sürmektir. Oje bir kalıp gibi tırnağınızı dış etkenlerden korur.

Aklınıza geldikçe de ellerinizi tırnaklarınızı limonla ovmanız yeterlidir. Limonun içinde bulunan C vitamini cilt lekelenmesini önler ve cildi nemlendirir.

Burada bahsettiğimiz konuların dışında diğer tırnak bakım ürünleri için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Perfect Body Anti-Selülit Jel Oriflame Kampanyası başlıklı makalemizde anti selülit, kadın ve nisan 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>