Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Tülin Şahin’in Önerisi Oriflame Kapatıcı Kit -Video-

15033_1Günlük yaşam şartlarımız ya da genetik yatkınlığımız göz altlarımızda ve yüzümüzün belli yerlerinde renk farklılaşmasına neden olabilir. Göz altı morlukları, burun ya da çenede kızarıklıklar gibi…

Ancak makyaj yaparken bu görüntülerin baskılanması ve porselen gibi kusursuz bir cildin oluşması gerekir.

Çok farklı markaların kapatıcılarını kozmetik dükkanlarında bulmak çok da zor değil. Ancak hangi bölge hangi renk ile kapatılır bunu bilmek çok önemlidir.

Burun çevresi ve çenedekiler için yeşil tonları alın ve göz altı için pembe tonlarında kapatıcılar idealdir.

Ancak Farklı farklı bir sürü kapatıcı kullanmak yerine hepsini bir arada bulabileceğiniz ve günlük makyajınızın bile olmazsa olmazı haline gelecek bir kapatıcı kit üretmiş oriflame.

Oriflame Beauty Kapatıcı Kit hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Star TV’de Melek programında Tülin Şahin çeşitli makyaj ve moda önerileri sunarken kendisinin de sürekli kullandığı Oriflame Kapatıcı Kit hakkında bilgi veriyor. Doğru sonuca ulaşmak için nasıl kullanmalı sorusunun cevabını bulacağınız bu videoyu sizlerle paylaşmak istedik. Umarız ki makyaj yaparken bu güzel bilgilerden de faydalanırsınız.

Bir önceki yazımız olan Cildinizi Minerallerle Şımartın başlıklı makalemizde fondöten, Giordani Gold ve Giordani gold fondoten hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>