Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Volan Şıklığı

Bu yaz mağaza vitreinlerinde ya da sokaklarda en çok göreceğimiz kıyafet türü volanlı kıyafetler olacak. Ünlü modacılar volanlı kıyafetler ile bayanların çok şık aldılanacaklarını belirtiyorlar.

Vucuttaki problemli bölgeleri gizleme özelliği sayesinde volanlanlı kıyafetler her bayanın tercihi.

Sadece dikkat edilmesi gereken tek konu volan dengesini yakalamak. Çok volanlı bir etekle yine çok volanlı bir bluz kombininden uzak durulması şartıyla volanın her türünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sizler için çok şık volan kombinleri yaptık. Hem aklınızda bir fikir oluşmuş olur hem de hatalı volan seçiminin bir nebze olsun önüne geçmiş olabiliriz bu sayede.

Sizin için hazırladığımız görsel örneklerde belirtilen markadalar bazen bütçemizi aşabilir. Ancak bizler bu durumun önüne geçebilmeniz için bir çok mağaza gezdik ve en ucuzundan en pahalısına tüm dükkanlarda volanlara ulaşabileceğiniz sonucuna vardık.

İşte şimdi volan kombinleri, esinlenin ve alışverişe çıkın :)

volan_ucuzavm1

volan_ucuzavm2

volan_ucuzavm3

volan_ucuzavm4

volan_ucuzavm5

volan_ucuzavm6

volan_ucuzavm7

volan_ucuzavm8

volan_ucuzavm9

Bir önceki yazımız olan Kanaviçe Topuklular başlıklı makalemizde ayakkabı, Barbara Bui ve kanaviçe ayakkabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>