Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Yaşam Koçu Nedir, Gerekli midir?

yasam_kocu-300x300Hayatı basit bir yolculuk olarak görebiliriz. Hedeflerimize, isteklerimize ulaşma yolculuğu. Bu yolculuk sırasında bazen o kadar olayların olguların içinde oluruz ki resmin bütününü göremeyiz. Hedeflerimizden, isteklerimizden vazgeçeriz. Gücümüz inancımız kırılır.

İşte yaşam koçu siz resimdeki küçük bir ayrıntıya takılmışken size bütün resmi göstermek için vardır. Bir nevi yol arkadaşınızdır. Özel tekniklerle sizin hayattan ne istediğinizi hedeflerinizin neler olduğunu ortaya çıkarır. Motivasyonunuzun düşmesine izin vermez. Olayları, kişileri farklı açılardan görmenizi sağlar ve farkındalığınızı artırır.

Bir hayaliniz bir hedefiniz yoksa hayata karşı yenilmiş sayılırsınız. Enerjiniz tükenmiştir. Her şey anlamsızlaşmıştır.

Yaşam koçu size yeni bir hedef belirleme konusunda yardımcı olur.

Kesinlikle bir şeyleri dikte ederek yada sizin yerinize hedef belirleyerek yapmaz bunu.

Aksine size sizin için en doğru hedefleri istekleri belirleyebilmenizi sağlar. Hedef yolcuğundan önce içsel yolculuğunuzu tamamlamanızı sağlar.

Yaşam koçu uygulamalarının tedavi etme yetisi yoktur.

Sadece olaylarda size kapıyı gösterir o kapıdan girebilecek enerjiyi verir. Kapıdan girip girmemek tamamen size kalmıştır.

Blog dahilinde düzenli yaşam koçu önerileri belirtecek ve herhangi bir yaşam koçuna gerek kalmadan yolculuğun tadını çıkarmanızı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>