Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Yorgun Görünüme Elveda!!

timthumbYaz mevsimine yaklaştığımız şu günlerde günlerin uzamasıyla beraber geceleri de daha geç yatmaya ve sabah daha geç kalkmaya başladık. Bu az uyku doğal olarak hepimizin cildinin yorgun görünmesine neden oldu. Eğer yorgunluğu yok edebilecek makyaj taktikleriniz de yoksa o zaman yorgun görünme kurtuluşu olmayan bir durum haline dönüşebilir.

Biz bu yazımızda sizler için araştırdık ve yorgun görünen cilde nasıl makyaj yaparsak daha dinç bir görünüme kavuşabiliriz sorusuna cevap bulduk…

Öncelikle bütün uzmanlar yorgun görünümün önüne ilk adım olarak nemlendirici uygulamayı öneriyorlar. Gece uyumadan önce makyajınızı temizleyince ve sabah uyanınca yüzünüzü nemlendirirseniz kuru ciltlere göre daha enerjik görünmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Uykusuzluğun yorgunluğun en büyük belirtisi gözlerdedir. Gözlerin altında siyah halkalar ve şişlikler oluşur. Bu durumu hafifletmek için göz serumları kullanmanız gerekir. Bu serumlar hem göz altı morluklarını kapatır hem de şişliği giderir. Bir taşla iki kuş yani… Oriflame’ın yorgun gözler için mucizevi bir serumu var. Bu serum hakkında bilgi almak için tıklayın.

Ayrıca gözleriniz için serum uygulamasından sonra göz altı kapatıcı ve aydınlatıcı da kullanmanızda fayda var. Bu uygulamadan da sonra artık gözlerinizden tamamen yorgunluğun izlerini silmiş olursunuz. Aydınlatıcı ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Aydınlatıcı ve kapatıcı kullandınız ancak istediğiniz sonuca hala ulaşamadıysanız göz içlerinize beyaz ya da ten rengi göz kalemi uygulamanızda da fayda olacaktır. Bu uygulama sonrasında gözlerinizin beyazı hem daha büyük görünür hemde yüzünüzden yorgunluk akmıyor olur.

Gözlerinizdeki yorgunluktan kurtulmanın bir diğer yolu ise kaş kemiklerinizi aydınlatmanızdır. Kaş kemiklerinize aydınlatıcı kullanmak veya açık renk bir far uygulamak yüzünüzü daha enerjik gösterecektir.

Bir diğer uygulamayı ise kirpiklere yapmalısınız. Dolgun ve kıvrık görünen kirpikler gözlerinizi daha büyük gösterir. Kirpik kıvırma aparatı ve maskara bu konuda size yardımcı olacaktır. Kirpiklerinizi dolgun gösteren maskara için tıklayın.

Aslında yorgun bir yüzden kurtulmanın en etkili yolu gözlerinizi daha iri ve çekici gözlere sahip olmaktır. İri ve çekici gözlere nasıl sahip olacağınızı öğrenmek için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan İri ve Çekici Gözlere Kavuşmak İçin Makyaj Önerileri başlıklı makalemizde göz, göz makyajı ve iri gözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>