Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Yüz Şekline Göre At Kuyruğu Modelleri

Ready to wear Fall Winter 2011 Jason Wu Bs New York February 2012Günlük yaşantımızda bolca kullandığımız bir model olan at kuyruklarını doğru kullanıyor muyuz? Yoksa yaptığımız bir at kuyruğu bizi olduğundan farklı mı gösteriyor?

Sizler için araştırdık ve günlük yaşantımızda çok kullandığımız hayat kurtarıcı bu saç toplama şeklinin hangi yüzde nasıl hoş göründüğünü bulduk.

Oysa sadece toplayıp çıkma şeklinde basit bir uygulama olarak görünen bu saç toplama yöntemi olduğumuzdan çok çok farklı görünmemizi sağlamakta.

 

Yuvarlak Yüze At Kuyruğu 

Eğer yuvarlak bir yüze sahipseniz oda noktası yüksek olan at kuyruğu modelleri seçmelisiniz. Bu yükseklik yüzünüzün daha ince algılanmasını sağlayacaktır. Ayrıca yüksek at kuyruğunun yanında saçınızın üst kısmına uygulayacağınız bir krepe daha ince bir yüz görünümünüzü tamamlar.

Kesinlikle yuvarlak yüze sahip kişiler saçlarını ortadan yapışık şekilde ay kuyruğu yapmamalıdırlar. Bu yöntem boylarını bile daha kısa gösterir.

Kare Yüze At Kuyruğu

Kare yüz şekline sahip kişilerin alınları ve çeneleri genelde sert köşeli hatlara sahiptir. Bu sert etkiyi biraz olsun yumuşatmak için saçınızın ön kısmından bir tutam açık bırakmak yeterli olacaktır. Ayrıca yüzünüzdeki keskin hatları biraz olsun yumuşatmanın bir diğer yolu ise saça hafif bir dalga vermektir. Dalgalı saçı önünde serbest dalgalı tutamlarla biraz gevşek topladığınızda görünümünüze inanamayacaksınız.

Kalp Yüze At Kuyruğu

Geniş bir alın ve dar bir çeneye sahipseniz kalp şeklinde bir yüzünüz vardır. Geniş alnınızı çenenizle orantılı hale getirmek için yan tarafa toplanmış gevşek perçemleri kullanmalısınız. Tabi ki bu tip yüz şekli asla sıkı bir saç toplama yapmamalı. Bu kişiler daima saçlarını gevşek bir at kuyruğu şeklinde toplamalıdırlar.

Oval Yüze At Kuyruğu

Eğer oval bir yüze sahipseniz fazla söze gerek yoktur. İster dağınık ister sıkı her türde at kuyruğunu yakıştırarak taşırlar.

Bir önceki yazımız olan Vücudu Şekillendirmek İçin Çikolata başlıklı makalemizde çikolata, incelme ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>